Tarptautiniai Perkraustymai

MB NOKETA

 

Siūlo paslaugas, atitinkančias pasaulinius pakavimo ir  perkraustymo standartus. Atliekame pilną paslaugų spektrą: Atliekame perkraustymo paslaugų apžiūrą,apskaičiuojame gabenamų daiktų kiekį,sudarome paslaugų sąmatą, parenkame perkraustomiems daiktams tinkamiausias pakavimo medžiagas, tinkamiausią ir patikimiausią transportavimo būdą. Užsakovams pageidaujant iš anksto pristatome pakavimo medžiagas asmeninių daiktų pakavimui .

Atvykus pakavimo dieną, išrenkame baldus, profesionaliai supakuojame visus daiktus. Sudarome pakavimo važtaraščius, paruošiame dokumentus eksporto – importo deklaracijoms, pakrauname daiktus į transporto priemones, esant poreikiui sandėliuojame. Atliekame išmuitinimo procedūras . Pristatome, išpakuojame, baldai surenkami,sustatomi į nurodytas vietas, išvežame panaudotas pakavimo medžiagas.Visų perkraustymų metu nuolat stebi atsakingas asmuo.

 

Turime patikimų partnerių tinklą tiek Europoje tiek ir visame pasaulyje todėl galime jus iškraustyti ne tik iš Lietuvos į bet kurį pasaulio kampelį,bet ir parvežti iš bet kurios pasaulio vietos atgal.

 

Perkraustymo paslaugas teikiame ,tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims,perkraustome butus,įvairių apimčių biurus,sandėlius,gamybines patalpas.

Atliekame perkraustymo paslaugų apžiūras,sudarome sąmatas,draudžiame gabenamą turtą.Transportuojame.

 

                                                      noketasolutions@gmail.com

 


  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-76060840-1', 'auto');
  ga('send', 'pageview'); google77250e830c210372.html