Apie mus

Mes esame perkraustymo paslaugų  teikėjai Kauno regione. Mūsų kaip paslaugų teikėjų patirtis nuo 2001 metų. Profesionalus personalas leidžia užtikrinti komfortišką persikraustymą efektyviausiu būdu. Mūsų tikslas - būti pirmu kliento pasirinkimu persikraustant iš arba į Kauno regioną.

 

Perkraustymo paslaugos - pagrindinė NOKETA SOLUTIONS veikla. Kas tai yra perkraustymo paslaugos? Tai veiksmų procesas, kuris prasideda užsakovui užsakant daiktų ir turto perkraustymą pas perkraustymo paslaugų teikėjus ir baigiasi kraustymo kompanijai atlikus kraustymo veiksmus.

 

NOKETA SOLUTIONS patyrusi, ilgametę patirtį perkraustymo srityje turinti komanda padės jums persikraustant į kitą būstą ar darbo vietą. Siekiant apsaugoti jūsų turtą, atlikdami darbus visuomet naudojame apsaugas. Galime pasiūlyti tiek valandinį, tiek ir fiksuotą įkainį. 

 

                                   

 

                                                                    noketasolutions@gmail.com

 


  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), 
  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');
  ga('create', 'UA-76060840-1', 'auto');ga('send', 'pageview');width=device-width, initial-scale=1.